Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Saraçoğlu Teknik Hırdavat 1950’li yılların başında Necati Saraçoğlu tarafından kuruldu. İlk yıllarda ağırlıklı olarak tekstil makineleri için , köseleden mamul yedek aksam, zeytinyağı pres contaları ve toz körükleri imalatı yaparken, 1980’li yıllardan sonra şirketimiz ticari boyut kazandı ve hırdavat malzemeleri ticareti ve ithalatı yapar duruma geldi.

1990’lı yıllarda Teknik Hırdavat alanında talaşlı imalat sektörüne hizmet vermeye başladık. Birçok uç markasının Türkiye’ye getirilmesi ve Türk sermayeli üreticilere ulaştırılması konusunda öncü olduk. Bu sayede Ege Bölgesi’nde imalat sektöründe fark yaratmayı başardık.

Günümüzde Saraçoğlu Teknik Hırdavat olarak önceliğimiz dürüstlükten taviz vermemektir. Bu öncelik doğrultusunda doğru veri ile çalışan doğru ürünün tespiti, üretim verimliliğinin arttırılması, güncel teknolojinin yakalanması, doğru projelendirme ve uygun fiyatlandırma ile parça başı maliyette iyileştirmeler sağlanması ve zamanında teslimat ve satış sonrası destek konularında kusursuz hizmet sağlamaktayız.

Önceliklerimizi hayata geçirebilmek ve sürdürebilmek için 40 yılı aşkın sektörel bilgi birikimimizi, güçlü müşteri ağımızı, kurduğumuz kaliteli ilişkilerimizi, teknik satış ekibimizi ve yetkin, deneyimli kadromuzu her zaman geliştirmeye devam ediyoruz.

Şirketimizin kesici ve tutucu takımlar dışında ürün çeşitlerini ağırlıklı olarak yüzey kalite ürünleri, hassas ölçü aletleri, elektrikli ve pnömatik el aletleri, iş güvenliği malzemeleri, kaynak ekipmanları ve el aletleri oluşturmaktadır.

Referanslarımız

ÇALIŞMA EKİBİMİZ